Trwała na rzęsy – kurs

Trwała na rzęsy – inaczej popularnie nazywany „lifting rzęs”

SZKOLENIE TRWAŁA NA RZĘSY – 299 zł

Pięknie podkręcone rzęsy przez 7-8 tygodni. Z zalotką można się pożegnać.
Trwałe podkręcanie rzęs zdobywa na Zachodzie coraz większą popularność, choć wciąż uchodzi za nowość na rynku kosmetycznym. Z tego zabiegu często korzystają osoby, które nie są zadowolone ze swoich prostych, krótkich rzęs. Polega na nawinięciu rzęs na wałeczek i zastosowaniu odpowiednich preparatów w celu utrwalenia skrętu na około 2 miesiące. Jest to okres naturalnej, fizjologicznej wymiany części rzęs. Zyskuje się przez to nie tylko efekt powiększonego oka, ale i również optyczne wydłużenie samych rzęs. Cały zabieg odbywa się na zamkniętych oczach a preparaty stosowane są bezpieczne i hipoalergiczne.

Kurs 1-dniowy: 299 zł, dla kursantów możliwość nabycia podstawowego zestawu do trwałej na rzęsy w cenie z rabatem 20% za 119 zł zamiast 149 zł (z wałkami do wielokrotnego użytku).

W przypadku zainteresowania kursem przez dwie osoby udzielany jest rabat w wysokości 100zł (osoby płacą po 249zł zamiast 299zł).

Kurs zakończony zaświadczeniem na druku MEN oraz imiennym certyfikatem. Na życzenie wystawiamy drugi komplet dokumentów w języku angielskim.